Videoprohlídka

Bystřice – jedna z nejvyhledávanějších lokalit v okolí Třince. Není se čemu divit, je tady nádherně. A přesně zde mám pro Vás tento jedinečný rodinný dům, který momentálně čeká na svého nového majitele. Budete jím právě Vy?

Troufám si říct, že se zde určitě umístí celá Vaše rodina, ať už je jakkoliv početná. Protože dům má 2 oddělené bytové jednotky, každou o užitné ploše přes 80 m2 + společné prostory, k tomu hospodářská budova a pozemek přesahující rozlohu 3.000 m2. A ten klid… Slyšíte? 🙂

Samotný dům prošel částečnou rekonstrukcí v letech 2010 až 2012, kdy se řešila nová střešní krytina, nová plastová okna a kompletně celé horní patro. Přízemí na svou rekonstrukci ještě čeká, nicméně už je zde zavedena nová elektřina, plyn i odpady. Nakonec, kdo by nechtěl bydlet podle svých vlastních představ?

Součástí prodeje je i hospodářská budova, která slouží jako chlév, stodola a dílna pro úschovu nářadí. Zároveň je součástí hospodářské budovy i garáž a prostorný kotec pro psa. Jestli tento prostor ponecháte v současném stavu, nebo zde vykouzlíte další obytný prostor, to už je na Vás.

Dům je připojen k obecnímu vodovodu, kanalizace je řešena formou žumpy. Plyn je zde také zaveden. Vytápět můžete jak kotlem na tuhá paliva, tak i kotlem plynovým. V horním patře můžete navíc využít i krb, který přijde vhod nejen za chladných zimních večerů. Dům je také částečně podsklepený. Další úložný prostor najdete na prostorné půdě. Příjezd k domu je po soukromé cestě, kterou budete vlastnit napůl se sousedy.

Pokud hledáte právě takovýto dům, který nabízí opravdu hodně životního prostoru a navíc je v klidné lokalitě, zavolejte mi a půjdeme se sem společně podívat. Budu se na Vás těšit.  

Užitná plocha180m2
Zastavěná plocha240m2
Plocha pozemku3.065m2
Parkování6 míst + garáž
Počet jednotek2
Balkónano
Podsklepeníčástečné
Telekomunikacesatelit
Vodavodovod, místní zdroj
Elektřina230V
Plynplynovod
Odpadjímka
Topeníplynový kotel, krb
Ohřev teplé vodyplynový kotel

Cena: 3.590.000,- Kč