Videoprohlídka

Rozjíždět dnes nové podnikání, bývá často velkým oříškem. Proč si to tedy nezjednodušit a nepřevzít již fungující a prosperující podnik?


Přesně k tomu vybízí tento areál pily v Mostech u Jablunkova. Poloha tohoto areálu je více než strategická, když vezmeme v úvahu, že pila stojí hned vedle vlakové stanice na hlavním koridoru mezi Českou a Slovenskou republikou – Košicko-bohumínské dráze. Dobrá dostupnost je také po silnici, kdy se v blízkosti nachází rychlostní komunikace. Samozřejmostí je i příjezd po obecní asfaltové cestě.


Na ploše 319 m² se rozkládá hlavní výrobní hala, kde najdeme i kancelář pro administrativu a zázemí pro zaměstnance. Mezi další objekty areálu patří například silo nebo skladovací haly a prostory.


Součástí pronájmu je i následující vybavení: z pil zde najdeme třeba pásovou, rozmítací, omítací, vykrajovací, hoblovací a nebo hranolovou pilu. Dále je součástí vybavení nakládač Komatsu, vysokozdvižný vozík, stepkovač a také bruska pásových a okružních pil a mnoho dalšího.
Pila je v provozu již od roku 1993 a má tak za sebou letitou praxi. Samozřejmostí je i přenechání stávajících zakázek a obchodních partnerů, kterých se za historii této pily nasbíralo nespočet.


Celý areál je oplocený, voda je zde řešena obecním vodovodem a kanalizace formou žumpy. Součástí pronájmu jsou také přilehlé pozemky o celkové rozloze 25 695 m². Většina plochy areálu je zpevněná.


Už se vidíte při práci v tomto podniku? Tak vezměte telefon a domluvte si prohlídku ještě dnes.

Plocha užitná10.839 m²
Plocha pozemku10.523 m²
Plocha zastavěná319 m²
Počet podlaží1
Stav objektuDobrý
Typ domuPřízemní
Umístění objektuCentrum obce
KomunikaceAsfaltová, Neupravená
DopravaVlak, Dálnice, Silnice
VodaDálkový vodovod
Elektřina230V, 400V
OdpadJímka
TopeníLokální tuhá paliva, Lokální elektrické

Cena: dohodou