Sníte o novém, moderním a prostorném bydlení? Jistě mi dáte za pravdu, že takovýchto nabídek je jako šafránu. A vy máte nyní jedinečnou možnost právě zde vybudovat svůj nový domov.

Tento byt vás jistě nadchne hned z několika důvodů. Zaprvé svým prostorem, samotná užitná plocha bytu je 52m², když k tomu připočítáme 3-metrovou zasklenou lodžii a 2-metrový sklep, to už máme velmi zajímavý prostor k životu, co myslíte? To vše v příjemném, revitalizovaném domě. Nutno podotknout, že byt se nachází ve 4 podlaží z celkových 5 a to bez výtahu, takže nejen výhled ale i nárůst kondičky zaručen.

Co bych však určitě vypíchla, je atmosféra tohoto bydlení – díky nákladné rekonstrukci, která proběhla v březnu letošního roku, byt získal moderní nádech, zesvětlil se a vzniklo v něm i více místa, například v podobě prostorné koupelny. Nicméně tímto výčet zrekonstruovaných položek nekončí – nové jsou veškeré rozvody, podlahy, omítky, sádrokartonové podhledy s led osvětlením nebo například krásná kuchyňská linka s vestavěnými spotřebiči.

Co se týče okolí, jen pár kroků vám to zabere k obchodu, na poštu, k lékaři nebo třeba do školky a do školy… Zkrátka vše, co k životu potřebujete. Havířov disponuje nejen skvělým občanským vybavením ale i příležitostmi ke sportovním a kulturním aktivitám.

Avšak cesta k novému bydlení vždy začíná prvním krokem – tak už přeci na nic nečekejte, vezměte svůj telefon a domluvte si nejbližší termín prohlídky. Těším se na vás.

KategorieByty 2+1
OkresKarviná
Plocha užitná52 m²
Počet podlaží5
Stav objektuPo rekonstrukci
Poloha objektuV bloku
ZástavbaObchodní a obytná
ZařízenýČástečně
VýtahNe
KomunikaceAsfaltová
TelekomunikaceKabelové rozvody
DopravaSilnice, MHD, Autobus
Elektřina230V
TopeníÚstřední dálkové
LokalitaGogolova 921/6, Havířov – Město
VlastnictvíOsobní
Plocha podlahová57 m²
Podlaží umístění4
BudovaPanelová
Umístění objektuCentrum obce
Energetická náročnost budovyD ( PENB k nahlédnutí)
Parkování Ano
Lodžieano (3 m²)
TelekomunikaceKabelové rozvody
VodaDálkový vodovod
OdpadVeřejná kanalizace

cena: 2 650 000 Kč