Realizované zakázky a recenze klientů

Paní makléřku mohu vřele doporučit. Je to profesionál ve svém oboru. Oceňují její ochotu, vstřícnost, lidský přístup a opravdový zájem pomoci. A to vždy s úsměvem na tváři.
Jitka Krajíčková - Prodej bytu 3+1, Karviná
Jelikož už mám zkušenosti s koupí a prodejem nemovitostí - prodej rodinného domu v Návsí nebyl mým prvním prodejem, mohu srovnat práci realitních makléřů. Paní Blanka Bílková je velmi  milá, obětavá, přívětivá, komunikativní  a vždy nám poradila a vyšla vstříc. Nikdy nás neodmítla a vždy nás detailně informovala o prováděných prohlídkách. Prezentace nemovitosti byla rovněž na vysoké úrovni. Byla ochotna kdykoli  přijet a odpovědět na jakékoli naše dotazy. Pracuje na velice profesionální úrovni. Cokoli bylo třeba zařídit, vždy organizačně zvládla velice rychle. Když srovnám práci  ostatních realitních makléřů, se kterými jsem spolupracovala, byla opravdu nejlepší. Jsem ráda, že mi právě ona pomohla s prodejem nemovitosti, spolupráce s ní byla výborná, jsem maximálně spokojena. Přeji firmě více takových pracovníků a spokojených klientů.
Paní Lenka, prodej rodinného domu, Návsí
Pokud se chystáte koupit nebo prodat nemovitost, důrazně vám doporučuji kontaktovat p.Blanku Bilkovou. Je profesionálem ve svém oboru, pracuje rychle a efektivně. Poctivá práce, pozitivní přístup, jasný akční plán, vysoká úroveň profesionality. Zvláště bych chtěl zdůraznit její úžasné pracovní vlastnosti, můžete se na ni obrátit s jakoukoliv otázkou, kdykoli a vždy pomůže. Blanko, děkuji za vaši práci, jsem Vám velmi vděčný za vaši účast a pomoc při řešení dalšího životního rozhodnutí. Rád bych jí a zejména celé společnosti 4fin popřál v této těžké době úspěch a hodně klidných klientů.
Josef Škrip – prodej bytu 3+1 Třinec
Potřeboval jsem docela rychle prodat byt, abych mohl splatit dluh, který mi vznikl koupí nového. Nejprve jsem využil služeb spol. jejímž prostřednictvím jsem koupil nový byt. Avšak dva měsíce se nic nedělo. Spolupráce ani komunikace s RK nebyla na odpovidající úrovni. Hledal jsem jinou spol. a 4fin, kterou zastupovala paní Blanka Bilková se postarala o profesionální nafocení bytu a jeho propagaci na internetu. Jejím přičiněním se byt brzy prodal za příznivou cenu. Tímto tedy paní Bilkové děkuji za férové jednání a profesionální přístup.
Marek Kaleta – Prodej bytu 1+1, Třinec