Místek, za mě skvělé místo k životu. K životu pod horami, avšak se všemi výhodami města. A právě zde se nachází toto výjimečné bydlení, které má opravdu hodně co nabídnout.

Pojďme si prvně představit byt samotný. Dispozičně se jedná o 2+1 o podlahové ploše 52m2. Byt prošel v únoru letošního roku nákladnou rekonstrukcí, která zcela změnila nejen dispozice bytu, ale i jeho celkovou atmosféru. Rekonstrukcí se byt otevřel, zesvětlil a vzniklo v něm i více místa, například v podobě prostorné koupelny.

Určitě stojí za zmínku nová kuchyňská linka včetně vestavěných spotřebičů, kompletně nové podlahy, omítky, elektroinstalace, sádrokartonové podhledy s led osvětlením nebo třeba krásná designová koupelna a toaleta. Vhod přijdou i nízké náklady na provoz – momentálně se tříčlenná rodina vejde do 5.000,- Kč měsíčně i s kabelovkou. To vše v příjemném, kompletně revitalizovaném, domě.

A teď tedy něco málo k lokalitě… Co Vám může ulice Jaroslava Lohrera a její okolí nabídnout? Za mě je to rozhodně ideální kompromis mezi klidným prostředím a dostupností do centra. Do 5min chůze se nachází jak mateřská, tak i základní škola, dětské hřiště, park, několik prodejen potravin, restaurace nebo třeba lékaři. Zkrátka vše, co k životu potřebujete. A parkování? To je bezproblémové přímo před domem.

Pokud hledáte právě takovýto světlý a moderní byt, navíc se skvělými výhledy na okolní kopce a město, zavolejte mi a půjdeme se sem společně podívat. A pospěšte si, troufám si říct, že na svého nového majitele dlouho čekat nebude. Budu se na vás těšit.

KategorieByty 2+1
OkresFrýdek-Místek
Plocha užitná52 m²
Podlaží umístění12
BudovaPanelová
Umístění objektuCentrum obce
Energetická náročnost budovyC ( PENB k nahlédnutí)
ZařízenýČástečně
ParkováníAno
Balkónano (2 m²)
KomunikaceAsfaltová
VodaDálkový vodovod
OdpadVeřejná kanalizace
LokalitaJaroslava Lohrera 686, Frýdek-Místek – Místek
VlastnictvíOsobní
Počet podlaží16
Stav objektuPo rekonstrukci
Poloha objektuSamostatný
Umístění objektuCentrum obce
ZástavbaObchodní a obytná
ZařízenýČástečně
Výtahano
Sklepano (2 m²)
DopravaVlak, Dálnice, Silnice, MHD, Autobus
Elektřina230V
TopeníÚstřední dálkové

cena: 3 249 000 Kč