Videoprohlídka

Patříte mezi ty, kteří zrovna hledají své nové bydlení a nejraději by se nastěhovali do hotového a už nic nerekonstruovali? Pak jste právě našli byt přesně pro vás…

Tento byt mě nadchl hned z několika důvodů. Zaprvé svým prostorem, samotná užitná plocha je 65m2, když k tomu připočítáme tři balkóny o celkové ploše 12 metrů čtverečních, to už máme velmi zajímavý prostor k životu, co myslíte? To vše v příjemném domě, na žádané ulici Lidické.

Celý byt byl kompletně rekonstruován v roce 2016 – zděné jádro, nová elektroinstalace, nové podlahy a omítky, kuchyňská linka a mnoho dalšího. Celý byt díky tomu působí velmi příjemným a útulným dojmem. Samozřejmostí je i kompletně revitalizovaný dům.

A teď tedy něco málo k lokalitě… Co vám může ulice Lidická a její okolí nabídnout? Zajisté veškeré výhody centra města. V pěší vzdálenosti naleznete naprosto vše, co k životu potřebujete – obchody, školu, školku, lékaře, poštu… A parkování? Můžete využít parkování jak před, tak i za domem.

Zaujalo vás bydlení v této vyhledávané části města a rádi byste vše viděli na vlastní oči? Buďte mezi prvními zájemci, zavolejte a rezervujte si svůj termín prohlídky včas. Budu se na vás těšit.

KategorieByty 3+1
OkresFrýdek-Místek
Převod do OVNe
Podlaží umístění11
Stav objektuVelmi dobrý
Poloha objektuSamostatný
ZástavbaObchodní a obytná
ZařízenýČástečně
Výtahano
sklepano (2 m²)
TelekomunikaceKabelové rozvody
VodaDálkový vodovod
PlynPlynovod
TopeníÚstřední dálkové
LokalitaLidická 545, Třinec – Lyžbice
VlastnictvíDružstevní
Plocha užitná65 m²
Podlaží umístění5
BudovaPanelová
Umístění objektuCentrum obce
Energetická náročnost budovyG
Parkování Ano
Lodžieano (12 m²)
Komunikaceasfaltová
Dopravavlak, silnice, MHD

cena: 2 990 000 Kč